::: Kızılcahamam Hakimevi


Adres: Akçay Mahallesi Gençlik Caddesi No: 13
Kızılcahamam – Ankara

Rezervasyon ve Bilgi için
Tel:
0312 736 61 53
Fax: 0312 736 64 53

Kızılcahamam Hakimevi Termal Havuzları, Türk Hamamı, Bay-Bayan Jakuzi, Sauna, Fitness Center, Restaurant, Ruff Restaurant, Konferans Salonu, Suit Odalar, Lobi, TV Salonu, Oyun Salonu ile tesisimiz hizmet vermektedir.
Ayrıca, Çamaşırhane, Teknik Servis ve Mutfak mevcuttur.

RESTAURANT
150 kişilik Restorantımız ve 70 kişilik Ruf Restoran bulunmaktadır. Sabah Kahvaltısı açık büfe olup, öğle ve aksam yemeğinde Tabldot ve Alakart usulü uygulanmaktadır.

KONFERANS SALONU
Tesisimizin birinci katında bulunmakta ve 124 kişi kapasiteli, bunun yanısıra Sine vizyon cihazı ve ses sistemi mevcuttur.

RECEPTION – LOBI
Tesisimizde 3 Ön Büro Görevlisi ve 2 Bel boy ile reception hizmeti verilmekte olup, Lobimizde Wireless Baglanti sistemi ile internet bağlantısı mevcuttur.

ODALAR
Tesisimizde toplam 33 oda bulunmaktadır. Tüm Odalarımızda Jeotermal Su, Elektrik Kartlı Kapı Sistemi, Saç Kurutma makinesi, TV, Müzik, Direk hatlı telefon, Mini bar, Sensörlü aydınlatma sistemi mevcuttur.

TERMAL TESISIMIZ
24 saat hizmet veren Termal Tesisimizde termal su ile birlikte Bay ve bayan ayri olmak üzere Umumi Havuz, Türk Hamamı, Jakuzi mevcut olup, 3 adet Özel Aile Termal Havuz, 1 adet Sauna, 1 adet dinlenme salonu ile hizmet vermekteyiz. Bay ve Bayan ayrı masaj salonumuz bulunmaktadır.

FITNESS CENTER
Tesisimizde Spor Merkezi, Dinlenme salonu, Bay-Bayan Spor Merkezlerimiz mecut olup, Bay ve Bayan Spor Merkezlerimizde çeşitli kondisyon aletleri ile hizmet vermekteyiz.

TV SALONU VE OYUN SALONU
Tesisimizde bulunan TV salonundan birçok açıdan görülebilen Plazma TV ile hizmet vermekte ve bunun yanısıra 1 adet Oyun Salonumuz bulunmaktadır.

Kızılcahamam Hakimevi Web Sayfası İçin Tıklayınız...

 

Korkutreis Mah.Sezenler Cad.16/17 Maltepe / ANKARA Tel: +90 312 479 40 62-63-64 Fax: +90 312 479 40 65 e-mail: info@atgv.org.tr